*** Вітаємо вас на нашому сайті ***

30 вересня колектив Тернопільської обласної бібліотеки для дітей відзначив своє професійне свято

30.09.2015
У колі добрих друзів, партнерів, істинних шанувальників книги, 30 вересня колектив Тернопільської обласної бібліотеки для дітей відзначив своє професійне свято.
Ведучі дійства – Оксана Романюк і Тетяна Хованець привітали бібліотечних працівників та шановних гостей із чудовим святом – Всеукраїнським днем бібліотек, а також запросили до слова директора Тернопільської обласної бібліотеки для дітей Надію Новіцьку. Вітаючи своїх колег з професійним святом, вона побажала й надалі плідно і натхненно працювати, впевнено долаючи всілякі труднощі і негаразди повсякдення.
Від імені вищого керівництва привітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек висловив Ігор Натолочний – головний спеціаліст Департаменту культури, релігій та національностей Тернопільської обласної державної адміністрації. Він також вручив почесні грамоти від Департаменту, Тернопільської обласної адміністрації та Тернопільської обласної ради кращим фахівцям бібліотечної справи. 
 З найщирішими вітаннями, а також подарунками у вигляді книжкових новинок до бібліотекарів на свято завітали видавці – Богдан Будний (директор видавництва «Навчальна книга – Богдан») та Василь Ванчура (директор видавництва «Джура»). Розділити разом із бібліотекарями радість професійного свята прийшли представники організацій Спілки Української Молоді та Інформаційно-правового центру, за участю яких у книгозбірні проводяться пізнавальні заходи, втілюються у життя цікаві проекти для дітей та молоді.
Хороший настрій господарям та гостям свята забезпечували творчі і талановиті особистості - працівник Тернопільського обласного методичного центру народної творчості Іван Виспінський та його донька Наталя Виспінська (сценічне ім’я – Наталка – Вишиванка) - студентка Тернопільського музичного училища ім. Соломії Крушельницької. Окрім музичних подарунків, які звучали на честь присутніх у залі бібліотекарів, співаки виконували патріотичні пісні, присвячені відважним захисникам України. 
Як відомо, найбільшим багатством кожної бібліотеки є книжковий фонд, а ще – читачі, які разом із дзвінким сміхом та жвавими розмовами, вносять у її стіни радість життя. Привітання користувачів з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек прозвучали для учасників свята під час презентації відеоролика «Бібліотека для мене це…», який підготували працівники сектору мистецтв Тернопільської обласної бібліотеки для дітей.
Підтримуючи давню українську традицію, після урочистої частини дійства, господарі свята запросили шановних гостей до чашечки ароматної кави.
 


Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 24, всього 775
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua