*** Вітаємо на нашому сайті! ***

«Книжкова смакота»

25.09.2015
           Зустрічі з авторами книг – це добра традиція, яку вже багато років підтримують у Тернопільській обласній бібліотеці для дітей.
           Напередодні відзначення Всеукраїнського дня бібліотек, 25 вересня о 15.00 у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів відбулася  зустріч з нашою землячкою, дитячою письменницею, казкаркою, видавцем, ілюстратором, громадським діячем та автором найбільшої книги в Україні – Іриною Мацко.
        Маленькі Тернополяни та їхні батьки, які завітали на «дегустацію» літературних новинок від Ірини Мацко під назвою «Книжкова смакота», мали чудову нагоду поспілкуватись з гостею, послухати казки в авторському виконанні. Спробувати «літературних смаколиків» пощастило також мамам і таткам, які взяли участь у рольовому читанні казок. Наймолодші ж учасники заходу обговорювали вчинки та дії головних героїв, намагались уявити себе на місці кожного з них. Під кінець зустрічі, усі бажаючі мали змогу придбати книги Ірини Мацко з авторським підписом. На завершення, гостя пригостила дітей солоденьким медком та печивом.
 
 
 
 

Статистика перегляду сторінки: сьогодні 2, з початку місяця 22, всього 621
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua