*** Вітаємо на нашому сайті! ***

Година історії "Князь Володимир – хреститель України-Русі"

03.08.2015
28 липня Україна відзначила День Хрещення Русі-України та вшанувала 1000-ліття від дня успіння святого, рівноапостольного князя київського Володимира Великого. З цієї нагоди в читальному залі відділу обслуговування учнів 5-11 класів відбулася година історії «Князь Володимир – хреститель України-Русі».
 Разом із бібліотекарем Тетяною Мацелюх учасники заходу пройшли життєвими стежками великого полководця, пригадали найважливіші події часів його правління. Увазі присутніх було представлено серію цікавих відеорепортажів про славетного князя. Доба Володимира Великого – це період піднесення та розквіту Київської Русі, а найбільшою заслугою правителя, безумовно, є релігійна реформа і запровадження християнства наприкінці 80-х рр. Х ст.
Доречним продовженням години історії стала презентація книжково-ілюстративної виставки «Князь Володимир – хреститель України-Русі», під час якої відвідувачі книгозбірні мали змогу дізнатись більше невідомих досі фактів про життя та діяльність легендарного засновника Київської держави. Адже де б ми не були - в іншій державі, у будь-якому куточку земної кулі, завжди пам’ятаймо про своїх славних предків, будьмо гідними нащадками великого князівського роду!

Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 38, всього 775
Виставка книг Князь Володимир
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua