*** Вітаємо на нашому сайті! ***

Майстер-клас «Квітка миру і надії» в рамках дитячо-юнацького марафону «Я – українець, я – патріот»

23.07.2015
23 липня у читальній залі Тернопільської  обласної бібліотеки для дітей стартував майстер-клас «Квітка миру і надії»,  який проходитиме  усіма дитячими книгозбірнями міста в рамках дитячо-юнацького марафону «Я – українець, я – патріот». Марафон присвячується головній державній події – Дню незалежності України, а також усім тим, хто сьогодні мужньо відстоює честь і свободу нашої Батьківщини. Організатором заходу виступив Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту.
Участь у майстер-класі взяли читачі Тернопільської обласної бібліотеки для дітей, а також  юні патріоти, які дізнались про захід із засобів масової інформації та сайту книгозбірні. Головну ідею та мету проведення майстер-класу, а також марафону вцілому  окреслила у своєму вступному слові організатор-педагог Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення Наталія Собчак.  Увазі присутніх було представлено зворушливий відеоролик про українських солдатів-захисників, а полеглих воїнів вшанували хвилиною мовчання. Вона також подякувала бібліотекарям за те, що відгукнулись на пропозицію Центру і створили належні умови для проведення майстер-класу.
Заступник директора ТОБД Надія Чайківська, своєю чергою, привітала юних учасників дійства та висловила вдячність за те, що проявили небайдужість та милосердя і долучились до благодійного марафону. Вона також побажала успіху в освоєнні такого складного, але водночас надзвичайно цікавого мистецтва, як орігамі.          
Кульмінацією заходу став майстер-клас із виготовлення паперових квітів кольорів національної символіки у техніці орігамі. Заручившись допомогою працівників центру та підтримкою бібліотекарів, діти радо приступили до роботи.  Декілька спритних рухів пальцями, трохи клею і ось - «Квіти миру і надії» розцвіли у дитячих долонях.
За словами організаторів, заключним етапом марафону буде благодійний ярмарок, під час якого відбудеться продаж виготовлених квітів. Виручені кошти буде передано логістичному центру допомоги бійцям АТО.
Тим часом, серія майстер-класів «Квітка миру і надії» триває! Наступний захід в Тернопільській обласній бібліотеці для дітей відбудеться 30 липня о 15:00 год. Приєднуйся до нас, підтримай Україну та її відважних захисників! 


Статистика перегляду сторінки: сьогодні 2, з початку місяця 20, всього 1088
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua