*** Вітаємо на нашому сайті! ***

Сімейний конкурс «Книга пам’яті мого роду»

11.06.2015
Людина не приходить у світ нізвідки. Вона завжди є частинкою великого свого роду, який сягає корінням у глибину віків.
З 01 січня по 9 травня 2015 року в усіх спеціалізованих бібліотеках для дітей України проходив І етап  Всеукраїнського сімейного конкурсу «Книга пам’яті мого роду».
Конкурс проводиться у два тури: перший – з 01 січня по 09 травня на обласному рівні; другий – з 10 травня по 14 жовтня в місті Києві.
Учасників конкурсу поділено на дві вікові категорії: читачі-діти 6 – 11 років та читачі- діти 12 – 16 років, які мали нагоду проявити себе у двох номінаціях: «Сімейна книга пам’яті» і «Відео книга». 
11 червня 2015 року в Тернопільській обласній бібліотеці для дітей відбулось урочисте нагородження переможців І обласного етапу Всеукраїнського сімейного конкурсу «Книга пам’яті мого роду». 
На Тернопільщині до участі у конкурсі долучилися 17 родин з різних куточків нашої області, зокрема з Заліщицького, Кременецького, Монастириського, Підволочиського, Теребовлянського, Тернопільського та Шумського районів.

Учасники конкурсу, читачі районних, міських бібліотек для дітей та сільських бібліотек-філій області, разом із родинами створювали Книги пам’яті свого роду. У своїх роботах діти розповідали про представників родини, що брали участь у Другій світовій війні: на фронті, в тилу, в партизанських загонах, в підпіллі, були вивезені до Німеччини. Це складні, зворушливі та майже неймовірні моменти із життя простих людей тієї страшної епохи. 
Обласне журі підвело підсуки І туру і визначило переможців, роботи яких направлено до Національної бібліотеки України для дітей для участі у ІІ Всеукраїнському етапі Конкурсу, зокрема:
Номінація «Сімейні книги пам’яті»
(вікова категорія 6 – 11 років)
1 місце – Людвіковська Анастасія, м. Теребовля Теребовлянського р-ну;
2 місце – Тичинський Олег, с. Курники Тернопільського р-ну;
3 місце – Котович Денис, м. Почаїв Кременецького р-ну.

(вікова категорія 12–16 років)
1 місце – Капіца Богдана, с. Сураж Шумського р-ну;
2 місце – Романюк Діана, с. Городниця Підволочиського р-ну;
3 місце – Федьків Віталій, с. Блищанець Заліщицького р-ну.

Номінація «Відео книги»
(вікова категорія 6–11 років)
1 місце – Злонкевич Юстина, смт. В. Бірки Тернопільського р-ну.

(вікова категорія 12–16 років)
1 місце – Ніколайчук Максим, с. Рохманів Шумського р-ну.

Із привітанням для учасників виступила голова журі – письменниця, журналістка, фотохудожниця, член Національних спілок письменників та журналістів України Валентина Миколаївна Семеняк-Штангей. 
Про актуальність та важливість такого конкурсу, творчий підхід в оформленні робіт та проведену значну пошукову роботу усіма учасниками наголосила директор Тернопільської обласної бібліотеки для дітей Надія Семенівна Новіцька.
Далі усі присутні переможці представили свої роботи, а їх розповіді супроводжувалися переглядом слайдів з копіями фотографій, листівок, особистих записок, архівних документів, нагород, малюнків, долучених конкурсантами до своїх творів. 
Під оплески присутніх, Валентина Семеняк-Штангей та Надія Новіцька вручили переможцям Грамоти та пам’ятні подарунки. 
«Подяки» від Тернопільської обласної бібліотеки для дітей отримали також бібліотекарі районних, міських та сільських бібліотек, які зацікавили не тільки дітей, а й цілі родини до створення сімейних «Книг пам’яті свого роду».
На завершення свята переможці конкурсу, їх батьки та бібліотекарі з різних районів області мали нагоду ближче познайомитись та поділитись враженнями за чашкою запашного чаю та солодощами, а найсміливіші грали в активні ігри за допомогою мультимедійного пристрою Kinect Xbox 360.
Щиро вітаємо усіх учасників Конкурсу і бажаємо їм продовжувати примножувати зберігати і пам’ять про історію свого роду, любити і шанувати свій рідний край.


Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 24, всього 554
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua