*** Вітаємо на нашому сайті! ***

Презентація книги Анатолія Качана «Листи з осіннього саду»

29.05.2015
Дорогою з Києва до Бережан, де 27 травня стартував літературний фестиваль для дітей «БАДЯКА-МАНЯКА», до нашої бібліотеки завітав відомий дитячий письменник, культурний діяч – Анатолій Качан. Столичний гість презентував авторську збірку ліричної та ігрової поезії під назвою «Листи з осіннього саду». Ведуча заходу Людмила Ігнатюк ознайомила присутніх з біографією і творчими здобутками митця, а також представила книги та добірки поезій, які користуються великою популярністю серед дітей та юнацтва. Саме книга «Листи з осіннього саду» Анатолія Качана була високо оцінена літературознавцями, відзначена першою в українській дитячій літературі приватною нагородою – літературно-мистецькою премією В. Рутківського «Джури – 2014», за створення високохудожнього образу українського Причорномор’я. В ході зустрічі Анатолій Леонтійович зачитав кілька віршів, що увійшли до збірки, а також торкнувся тих проблем, які існують у сучасній дитячій літературі. Він зазначив, що незабаром книгу «Листи з осіннього саду» буде доповнено новими цікавими поезіями.

На творчу зустріч з поетом завітали відомі тернопільські письменники Петро Сорока та Ірина Мацко, які поділилися своїми враженнями від творів, що увійшли до збірки та подякували пану Анатолію за цікаве і професійне спілкування про проблеми в дитячій літературі.

На згадку про цю незвичайну «літературну пригоду» Анатолій Качан залишив авторський підпис на першій сторінці репрезентованого видання.


Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 33, всього 1003
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua