*** Вітаємо на нашому сайті! ***

Свято "Любов'ю квітнуть вишиванки"

21.05.2015
В книгозбірні цвітуть вишиванки!
Маків цвіт і барвінку краса,
Ніжний хрестик калини й любистку -
Глянеш - щиро радіє душа.
   
Одразу два чудові свята – Вознесіння Господнє та День вишиванки синхронно відзначались у Тернополі 21 травня. Це подвійна радість для тих, хто має щиру християнську душу і палке серце, сповнене любові до Батьківщини та її споконвічних традицій. Поділитись цією радістю із читачами вирішили і працівники нашої бібліотеки, запросивши їх на свято «Любов’ю квітнуть вишиванки».
    Вшановуючи прадавній оберіг, бібліотекарі організували калейдоскоп вишиванок «Сорочка біла –  вишита піснями», під час якого демонстрували власні вишиванки. Не менш урочисто виглядали і відвідувачі книгозбірні, які в цей день також віддали перевагу українському традиційному стилю.
   Про історію «хрещатого символу» та його значення у житті кожного українця, відвідувачі бібліотеки дізнались під час мистецької мандрівки «Вишиванка  моя, вишиванка», яку підготували працівники сектору мистецтв. Учасників заходу також було запрошено до огляду книжково-ілюстративної виставки «Українські вишиванки – наче райдуги – світанки». Завдяки оригінальному оформленню експозиції, читачі мали змогу ознайомитись із сучасними та старовинними зразками вишиванок.
  Як і всі приємні події, Свято вишиванки минуло непомітно швидко, залишивши по собі яскраві спогади та кольорові сни. Одягаймо вишиванки щодня, одягаймо їх на власні тіла і душі і будьмо єдині!


Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 20, всього 706
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua