*** Вітаємо на нашому сайті! ***

Другий завершальний день навчання у «Школі сучасного бібліотекаря»

26.03.2015
 26 березня в обласній бібліотеці для дітей відбувся другий завершальний день навчання у «Школі сучасного бібліотекаря» на тему «Сучасна бібліотека – простір читання, комунікацій і дозвілля», в якому взяли участь працівники бібліотек-філій Тернопільської та Теребовлянської ЦБС.
  Завідувач сектору інформаційних технологій та електронних ресурсів Оксана Шлапак в ході практичного заняття «Блог як платформа для висвітлення діяльності бібліотеки» ознайомила присутніх з теоретичними та практичними основами створення блогу. Зокрема, було опрацьовано ряд питань: що таке блог, основні функції блогування, основні принципи, яких варто дотримуватись перед тим, як створити професійний блог, як вдало підібрати дизайн, правильно наповнювати і яким саме контентом, а також як популяризувати його і як шукати свого читача тощо.
 Про «Організацію розвитку та дозвілля найменших читачів у бібліотеці» розповіла завідувач відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів Галина Стецій. Вона познайомила учасників навчання із сучасними інтерактивними формами роботи з дітьми від 1 до 10 років, розповіла про методику проведення пізнавальних та розвиваючих заходів з найменшими користувачами бібліотеки. Присутнім було продемонстровано заняття-гру «Фантазії манної країни» із циклу розвиваючих ігор за методикою Марії Монтессорі для малюків віком 2 – 3 років.
 Особливості обслуговування соціально-незахищених категорій дітей, патріотичне, естетичне виховання користувачів, тісна співпраця із організаціями та установами. Ці та багато інших питань обговорювались під час консультації «Бібліотека і юний читач: спілкування, взаємодія, співпраця» проведеної Іриною Маруняк, завідувачем відділу обслуговування учнів 5-11 класів.
 Цікавою і корисною була консультація Ігнатюк Л. Р. завідувача інформаційно-бібліографічного відділу за темою «Ігрова діяльність на бібліотечних уроках, як засіб виховання компетентного читача».
 Під час професійного діалогу «Сільська бібліотека в організації змістовного дозвілля користувачів-дітей» присутні ділилися враженнями та планами щодо запровадження інноваційних послуг для дітей у своїх бібліотеках.
 На завершення відбулося вручення сертифікатів про участь у 2-х денному навчанні у «Школі сучасного бібліотекаря».
 


Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 20, всього 527
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua