*** Вітаємо на нашому сайті! ***

Навчання у «Школі сучасного бібліотекаря»

19.03.2015
 19 березня в обласній бібліотеці для дітей відбувся перший день навчання у «Школі сучасного бібліотекаря» на тему «Сучасна бібліотека – простір читання, комунікацій і дозвілля», в якому взяли участь працівники бібліотек-філій Тернопільської та Теребовлянської ЦБС.
 Заступник директора з наукової роботи Тернопільської обласної бібліотеки для дітей Чайківська Н. А. провела для учасників екскурсію книгозбірнею, розповіла про історію та основні напрямки діяльності бібліотеки.
 Під час консультації на тему «Професійна компетентність бібліотекаря: нові вимоги, нові пріоритети» Надія Чайківська зосередила увагу присутніх на таких питаннях: правові аспекти діяльності бібліотек, створення позитивного іміджу бібліотеки в сучасних умовах, професіоналізм та етична культура бібліотекаря.
 Враховуючи вимоги сьогодення, книгозбірні намагаються використовувати у своїй діяльності різноманітні сучасні форми роботи. Актуальність змісту, творчий підхід, нетрадиційні назви заходів – усе це привертає увагу користувачів бібліотек, сприяє залученню нових відвідувачів. Тому, у своєму виступі «Інновація як стратегія і умова розвитку бібліотеки» завідувач науково-методичного відділу Тетяна Хованець познайомила присутніх із новими формами роботи з користувачами.
 Цікавою і корисною була консультація головного бібліографа Колопенюк М. Д. за темою «Бібліографічна діяльність як важлива складова іміджу бібліотеки». Марія Колопенюк представила ряд бібліографічних видань підготовлених ОБД, які зможуть використати у своїй роботі сільські бібліотекарі та надала рекомендації щодо підготовки краєзнавчих бібліографічних матеріалів.
 Навчання проходило жваво – у формі діалогу між викладачами та бібліотекарями. Учасники працювали в малих групах, виконували практичні завдання. На завершення навчання бібліотекарі виконали тестові завдання за темами консультацій.
  Продовження навчання відбудеться 26 березня 2015 року на базі обласної бібліотеки для дітей.


Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 17, всього 566
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua