*** Вітаємо вас на нашому сайті ***

Урочисте дійство з нагоди 75-річчя з дня заснування бібліотеки

28.01.2015
Сьогодні свято храму книг,
Бібліотеки славне свято.
Зібрались ми у залі цім
Щоб теплих слів сказать багато.
 
    Такими піднесеними словами розпочалися урочини з нагоди 75- річниці від дня заснування Тернопільської обласної бібліотеки для дітей. У залі Тернопільського академічного обласного театру актора і ляльки, де проходило дійство зібрались відомі діячі культури, представники влади, вдячні читачі, а також  уся велика бібліотечна родина.
Окрасою заходу стала виставка творчих робіт «Різнобарв’я талантів бібліотечних працівників», яка розмістилась у фойє театру. Гості із захопленням розглядали майстерні вишивки, малюнки, неперевершені вироби із кави та чудернацькі фігурки «амігурумі», у яких розкрились усі грані талантів бібліотечних працівників.
         У святковій залі шановних гостей зустрічали ведучі – працівниця бібліотеки Тетяна Хованець та артист обласної філармонії Андрій Оленин. Вони провели цікавий екскурс сторінками історії книгозбірні, пригадали події та постаті, які творили цю історію протягом багатьох років.
         Привітальну промову з нагоди ювілею бібліотеки виголосив директор департаменту культури, релігій та національностей  Тернопільської облдержадміністрації Григорій Шергей і нагородив працівників книгозбірні за сумлінну працю та вагомий особистий внесок у розвиток бібліотечної справи почесними грамотами від міністерства культури, обласної ради, обласної адміністрації та департаменту культури.
 Завітали на ювілей і представники Тернопільської міської ради, яку представляв заступник міського голови Владислав Стемковський. Від імені мера міста Сергія Надала кращим працівникам бібліотеки було вручено почесні подяки та дарунки за великий внесок у виховання молодого покоління інтелектуалів міста Тернополя та області.
         Не приховувала хвилювання під час виступу і директор обласної бібліотеки для дітей Надія Новіцька, адже вже понад двадцять років вона керує колективом книгозбірні. Виголошуючи свою промову, вона дякувала працівникам–ветеранам за роки копіткої праці, а своїм нинішнім колегам побажала професійного та творчого росту.
         Серед поважних гостей свята були присутні представники  Теребовлянського вищого училища культури, адже значну частину колективу бібліотеки складають колишні випускники цього закладу.
          Найщиріші побажання з нагоди ювілею прозвучали і від керівників обласних установ культури: Обласної наукової бібліотеки (директор В. Вітенко), Обласної бібліотеки для молоді (директор Л.Гук), Обласного художнього музею (директор І. Дуда), обласного центру народної творчості (директор В.Сушко). У своєму виступі вони відзначили високий професіоналізм усього колективу книгозбірні, який сьогодні на чолі із талановитим директором Надією Новіцькою  творить нову історію сучасної бібліотеки.
         Мабуть важко уявити собі бібліотечне свято без тих, хто бере безпосередню участь у створенні її величності – Книги. Із 75- літтям ТОБД прийшли привітати її добрі друзі та партнери –  видавництво «Навчальна книга – «Богдан», директор Богдан Будний та видавництво «Джура», директор Василь Ванчура.
         Віршованими рядками привітав бібліотеку із ювілеєм голова обласного відділення спілки письменників України Євген Безкоровайний. А молода мисткиня, колишня читачка нашої бібліотеки, а сьогодні письменниця, художниця, співачка, кандидат медичних наук Наталя Волотовська виконала зворушливу пісню власного авторства.
         Хвилини істинної насолоди ювілярам та гостям свята подарували виступи творчих колективів. Від тернопільського центру творчості дітей та юнацтва святкові номери представили учасники зразкового театру пісні «Мікст» (художній керівник заслужена артистка естрадного мистецтва України Л. Бурміцька) та народного театру пісні «Співаночка» (художній керівник відмінник освіти України Л. Стельмащук) Із популярною піснею «На дворі Різдво» виступила юна співачка Діана Бобрівець.
         Справжнім сюрпризом для ювілярів та гостей дійства стала феєрична постановка музично-комедійного характеру у виконанні акторів Лялькового театру, яка викликала бурхливі оплески та море щирих усмішок залу.
Бездоганними вокальними і танцювальними номерами, а також справжнім суцвіттям музичних інструментів гостей свята порадували талановиті учасники ансамблю народної музики «Веселі галичани», які від імені обласної філармонії вітали обласну бібліотеку для дітей із чудовим ювілеєм.
По завершенні урочистої частини дійства, господарі свята запросили усіх до спілкування за чашечкою ароматної кави.
 Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 32, всього 1131
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua