*** Вітаємо вас на нашому сайті ***

Святкові заходи до Дня Святого Миколая

16.12.2014
     Щороку всі діточки з нетерпінням чекають на зиму. Адже цей час просто казковий! Невидимий пензлик виводить дивовижні малюнки на вікні. У повітрі танцюють зірочки-сніжинки, і всюди відчуваються добрі чари. А ще всі живуть в очікуванні дива та подарунків у ніч з 18 на 19 грудня – ніч, коли на землю сходить добрий чарівник Святий Миколай.
   16 грудня у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1 – 4 класів відбулося відкриття виставки-розпродажі «Миколай іде – Різдво веде!».Чудовим доповненням до книжкової продукції стали вітальні листівки, подарункові коробочки, календарі, різдвяні шопки.  Ведуча заходу Оксана Романюк коротко ознайомила маленьких відвідувачів, їхніх батьків, працівників нашої книгозбірні з книгами представленими на експозиції, яка включає літературу на будь-який смак: від художньої до навчальної, дитячу та дорослу різних видавництв України, а саме: «Джура», «А-ба-ба-га-ла-ма-га», «Веселка» та інші. Надзвичайно цікавим та пізнавальним для присутніх було спілкування з директором видавництва «Джура» Ванчурою Василем Левовичем.
    В той час, коли батьки вибирали  своїй дитині та рідним подарунки до свята, малюки вирушили у мультимедійну відео-подорож «Забілів снігами гай – іде Святий Миколай», де мали можливість переглянути мультфільм «Святий Миколай – Різдвяна казка», заглянули в історію і дізналися звідки прийшло до нас це свято, розповіли віршики, а також написали до нього листа.  


Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 32, всього 843
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua